Sponsorplan AJA/BKS 2019-2020

62 jongeren van het departement Haut-Nkam hebben zondag 15 september 2019 hun schoolpakket ontvangen van Stichting Bafang Kids Steun.

Het gaat hier om:

  • 31 basis- en voortgezet onderwijs
  • 05 universiteiten en hogescholen
  • 26 programma sport & studie

Zij hebben een pakket schoolspullen, het geld voor een schooluniform, sportkleding, schoolgeld en inschrijfgeld voor hun academies ontvangen.

 

Wij wensen al deze leerlingen een geweldig schooljaar!

Liste des Enfants Sponsorises du Couple AJA/BKS 2019-2020

Primaire et Secondaire

Noms des Enfants Classe Etablissement
1 TIENTCHEU Ide Falone Tle Lycée Bfg Rural
2 YAMDJIEU EMANI La douce 2nde  Lycée Bfg Rural
3 TCHOUATCHEU Joseph César Tle Lycée Techn Bfg
4 DUYAP LENOU Manuela Form2 St Paul Bilingue Bfg
5 MOUAGUEU Julie Alvira Tle Lycée Classique
6 NOUBISSIE Stève Kevin 3éme Lycée Classique
7 MASSIAKO W. Danielle 1ere Lycée Classique
8 TCHOMI Wilfred Mégane 1ere Lycée Bfg rural
9 TOWER Brenda FORM 3 St Paul Bilingue
10 TCHOUAKE Danielle 1ere St Paul
11 MBOUBENOU DJIPA Benoit D. 6e  
12 APOUALEU TCHAGAM Arielle 4éme Collège évangélique
13 MONKAM Emeline FORM 4 St Paul Bilingue
14 DJOMANI TIENTCHEU Erika 2nde Lycée classique
15 CHEUMAHA Princesse CE1 E.P Newton
16 NGALEU TCHOKOMENI Elisabeth 3éme Lycée classique bfg
17 NZIAHA Alfred Corneille CM2 EEC Bafang
18 EMAKAM SIGNE Christiano Joël 2nde C.BP Luther king
19 TCHOKOTE NGAMALIEU Michelle 3e année Lycée téchni. Bfg
20 KAMGA MOUKAM K. Quentin L 6 St Paul Bilingue
21 MONTHE Thiffet Samira A. 2nde Collège la conquête
22 KRUGER Diana FORM 2  
23 MBOUWE BRAYAN BELRUCH 5éme 651268724
24 MAGONGOUE Ange Mélanie Form3 Lycée bilingue Bfg
25 TSUZI KAMGA Melvin 3éme Complexe Bilingue Douala
26 TIEMENI Angelbert 5éme  
27 KOUEMETCHA DEUDJUI Arthur FORM3 St Paul bilingue
28 Djambong Noubissie Marine Noelle    
29 Egoue Kwega Jeanny Eleonore    
30 Chamtcheu Lieudji Eva    
31 Djuimala Rosine    

Universites et Grandes écoles2019 – 2020

Noms des Enfants Classe Etablissement
1 KEUNI YONGA Gaby Steve 2a Univ Yaounde
2 DEUKO Carrelle D’Arline 2a Univ Douala
3 TCHAWA N. Etienne 3a Univ Douala
4 DJIADEU GAHA Joël Franklin Master Yaounde ( Biochimie )
5 Wetchoko Franck Valere 1a Univ  

Programme SPORT et ETUDE 2019 – 2020

Noms des Enfants Classe Etablissement
1 KAMENI SIDJUI Quentin 1ere  Lycée Bab Nitcheu
2 DJOMAHA DJOMAHA Raoul Form4 Lycée Bilingue Bfg
3 KOUETCHE Michel 2nde Ste Paul Bilingue
4 TCHOUABE Darcel FORM4 Ste Paul Bilingue
5 DOGMO POUANI Guy Martin FORM4 Lycée bilingue Bfg
6 YOUMBI DASSIE MICHELLE FORM4 Lycée Bilingue Bfg
7 FOTSO POTTAN Prince V.de P 3éme Lycée Bafang Rural
8 TCHOUAGA BLAISE Form4 St Paul bilingue bfg
9 YUIMO Wilfred 6e  
10 DEUGUEN SIKOUANOU Hans 5éme  
11 YOGOUE NOUBISSIE Maurel 4éme Lycée classique Bfg
12 DEUKO MONTEU Ferry Ledoux 5éme  
13 NANA MOUAFO Kelyan Maël Form 2 St Paul bilingue
14 TCHOFFO FOFOU Rodrino 3éme Lycée classique
15 CHOUATCHEU Gyslain Noel 2nde Lycée Techn Bfg
16 SOH KOUDJOU AROLD FORM5 St Paul bilingue
17 DJAMBOU EMOU Franck 3é année  Lycée technique
18 Tchiméné T. Herman 1ere Lycée Classique
19 DEUGA Styve D. 2nde St Paul Bilingue
20 POUANI KWELEKO Elda 1ere Lycée Classique
21 LEUDJIO Dhan Barack 6e  
22 SIYAM YONGA Sylvie L 6 St Paul Bilingue
23 TCHINDA THIODA Manuel 1ere Lycée Classique
24 TCHAKOUA MBOMBO Yann FORM 3 St Paul Bilingue
25 Yomessom Banide   St Paul Bilingue
26 Tchaha Dibandjo Ted Form4  

 

Total : 62 Enfants

Fait à Rotterdam le 11 septembre 2019

Par le Président de la Fondation Bafang Kids Steun

Leopold Foussom

 

Leave a Reply